Зворотній зв'язок
Технічна підтримка

Золоті Ворота 2021

Найбільші в Україні виставки собак - традиційні Міжнародні виставки собак усіх порід «Золоті ворота 2021», «Україна 2021» та «Золота Пектораль 2021» відбудуться 27-29 серпня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі за адресою Броварський проспект 15, Київ, Україна .


 

Виставки проходитимуть у 2-му та 3-му павільйонах Міжнародного Виставкового Центру

(Броварський просп., 15, м. Київ) з дотриманням усіх умов карантину.

 

Шановні учасники виставок!
Звертаємо вашу увагу на вимушені обмеження, зумовлені карантином!

Глядачі, «команди підтримки», діти, а також собаки, не зареєстровані для участі у виставках, на територію МВЦ допускатися не будуть. Будь ласка, враховуйте це під час планування поїздки на виставку.

Конкурс Юного Хендлера проводитися не буде. Усі інші конкурси та Бести відбуватимуться за традиційною схемою.

 

Собаки, зареєстровані / перенесені на квітневі дати, за замовчанням переносяться на серпневі дати (27-28.08.21) у класи за віком, а саме:

– у квітні реєстрували собаку до класу ЦУЦЕНЯТ – на серпень собака переноситься до класу ЮНІОРІВ;

– у квітні реєстрували собаку до класу ЮНІОРІВ – на серпень собака переноситься до класу ЮНІОРІВ (віком до 18 міс.),  або ПРОМІЖНОГО класу (віком з 18 до 24 міс.), або до ВІДКРИТОГО (віком більш ніж 24 міс.);

– у квітні реєстрували собаку до ПРОМІЖНОГО класу, але на серпень собака досягне віку 24 і більше місяців, – на серпень собака переноситься до ВІДКРИТОГО класу.

Собаки, зареєстровані на Чемпіонати України на квітень 2021 р., автоматично та без жодних доплат переносяться на ці ж Чемпіонати, що відбуватимуться 27-28.08.2021 р. відповідно.

УСІ ВИЩЕЗАЗНАЧЕНІ ПЕРЕНОСИ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ АВТОМАТИЧНО, БЕЗ ДОДАТКОВИХ ЗАЯВ ТА ДОПЛАТ!

Якщо бажаєте перенести собаку з ПРОМІЖНОГО до ВІДКРИТОГО класу, або перенести собаку до класу ВЕТЕРАНІВ, або оформили робочий / чемпіонський сертифікат і бажаєте виставити свого собаку у ЧЕМПІОНСЬКОМУ чи РОБОЧОМУ класі відповідно, необхідно ДО КІНЦЯ ЛИПНЯ надіслати заяву у довільній формі, копію родоводу собаки та нову заповнену реєстраційну форму на адресу cacib@uku.com.ua. Перенесення без доплати.

Якщо бажаєте замінити свого собаку, зареєстрованого / перенесеного на квітневі дати, на іншого свого собаку, необхідно ДО КІНЦЯ ЛИПНЯ надіслати заяву у довільній формі із повною інформацією про собаку, реєстрація якого знімається, і повною інформацією про нового собаку, що реєструється на серпень, та повний пакет документів на нового собаку (заповнена реєстраційна форма, копія родоводу, чемпіонського / робочого сертифіката) на адресу cacib@uku.com.ua. Заміна собаки без доплати.

Якщо бажаєте замінити свого собаку, зареєстрованого / перенесеного на квітневі дати, на собаку будь-якого іншого власника, необхідно ДО КІНЦЯ ЛИПНЯ надіслати заяву у довільній формі із повною інформацією про собаку, реєстрація якого знімається, і повною інформацією про нового собаку, що реєструється на серпень, та повний пакет документів на нового собаку (заповнена реєстраційна форма, копія родоводу, чемпіонського / робочого сертифіката) на адресу cacib@uku.com.ua. Заміна собаки з доплатою відповідно до діючого тарифного періоду.

 

Якщо з поважної причини ви не маєте можливості виставити вже зареєстрованого собаку на серпневих виставках та бажаєте перенести реєстрацію на грудневі виставки 11-12.12.2021, необхідно ДО КІНЦЯ ЛИПНЯ надіслати заяву у довільній формі на адресу cacib@uku.com.ua. Перенесення без доплати.

Для здійснення перенесень собак, що зареєстровані за допомогою сервісу MYDOGEX, звертайтесь також на support@mydogex.com або на cacib@uku.com.ua.

Звертаємо Вашу увагу на те, що це останній можливий перенос собак, що були зареєстровані на наші виставки протягом 2020-2021 рр.!

Для собак, що вже зареєстровані / перенесені на 2хFCI-САCIB «Золоті Ворота – 2021» та «Україна-2021», передбачена знижка при реєстрації на FCI-САCIB «Золота Пектораль – 2021»

 

З 1 СЕРПНЯ ПЕРЕНОСИ ТА ЗАМІНИ СОБАК НЕМОЖЛИВІ!!!

 

 

РЕЄСТРАЦІЯ БЕЗ ОТРИМАННЯ ДРУКОВАНОГО КАТАЛОГУ ВИСТАВКИ.

 

РЕГИСТРАЦИЯ БЕЗ ВЫДАЧИ БУМАЖНОГО КАТАЛОГА.

Інформація
Реєстрація на виставку "Золоті Ворота 2021 " завершено!