Зворотній зв'язок
Технічна підтримка

Чемпіонати України – 2024

Шановні друзі!

Наші традиційні виставки повертаються!

Хоча через агресію рашистів поки що не в звичному ранзі міжнародних САСІВів.

13-14 квітня 2024 року у м.Києві відбудеться кінологічний, племінний захід для собак з присудженням титула кандидата в Чемпіони України (ранг САС)!

Будемо раді бачити вас та ваших собак за звичною адресою:

1-й павільйон Міжнародного Виставкового Центру (Броварський просп., 15, м. Київ)

Ці заходи проводяться з присудженням САС, але мають всі «привілеї» для традиційних «Київських САСІВів» (собаки, які отримують 2хСАС – стають Чемпіонами України, а також, собаки, які отримують САС мають можливість закрити титул Чемпіона України у скорочений термін – пів-року, згідно положення КСУ про ПРИСУДЖЕННЯ ТИТУЛІВ НА ВИСТАВКАХ У СИСТЕМІ КСУ

Частина коштів з заходу буде перераховано до ЗСУ!

 

Чемпіонати України – 2024:

14.04

Американський Стаффордширський Тер'єр, Басенджі, Бігль, Йоркширський Тер'єр,

Континентальний Той Спанієль, Мопс, Німецький Боксер, Німецький Дог, Ньюфаундленд,

Російський Чорний Тер'єр, Такси, Французький Бульдог

 

Шановні учасники!

Звертаємо вашу увагу на вимушені обмеження!

Захід відбудеться з дотриманням усіх умов безпеки.

Передбачено бомбосховище на 1500 осіб.

Кількість учасників обмежена!

Глядачі, «команди підтримки», діти, а також собаки, не зареєстровані для участі, на територію МВЦ допускатися не будуть. Будь ласка, враховуйте це під час планування поїздки.

Під час повітряної тривоги захід припиняє роботу, всім необхідно прослідувати в укриття.

Суддівство Бестів груп відбудеться безпосередньо у рингу, де відбувалось суддівство порід цієї групи. На великому рингу Бест відбудуться фінальні змагання на звання найкращого собаки заходу, один собака – переможець групи, та переможці конкурсів з кожної групи.

Проведення конкурсу «Юний хендлер» не буде.

Собаки, зареєстровані / перенесені на усі попередні Міжнародні виставки, що проводило ГУ КСУ у 2020-2021 рр,  та кошти за реєстрацію не було повернуто власникам, за замовчанням переносяться на 13-14 квітня 2024р. у класи за віком. Такий перенос здійснюється автоматично, без додаткових заяв та доплат!

Собаки, зареєстровані на Чемпіонати України на 2020-2021 рр., автоматично будуть перенесені на Чемпіонати на 13-14 квітня 2024р. у класи за віком, або необхідно подати відповідну заяву про повернення коштів.

Для зняття собаки та повернення коштів, необхідно подати відповідну заяву.

Для заміни собаки необхідно подати відповідну заяву та здійснити доплату за поточним тарифом.

Якщо бажаєте перенести собаку з ПРОМІЖНОГО до ВІДКРИТОГО класу, або перенести собаку до класу ВЕТЕРАНІВ, або оформили робочий / чемпіонський сертифікат і бажаєте виставити свого собаку у ЧЕМПІОНСЬКОМУ чи РОБОЧОМУ класі відповідно, необхідно до кінця терміну реєстрації надіслати заяву у довільній формі, копію родоводу собаки та нову заповнену реєстраційну форму на адресу cacib@uku.com.ua.  Перенесення без доплати.

Інформація
Реєстрація на виставку "Чемпіонати України – 2024 " завершено!